با AL FAKHER CROWN BAR 15000 PUFFS PRO MAX 50MG DTL یکبار مصرف، ویپرهای قابل انتقال را تجربه کنید:


گرفتن میله تاج الفاخر 15000 پاف Pro Max 50MG DTL یکبار مصرف، اوج نوآوری بخار. این خودکار یکبار مصرف طراحی شده است تا تجربه بخارپزی شما را با طراحی راحت، ظاهری شیک و طعمی دلپذیر، غنی کند، و آن را برای کاربران مبتدی و با تجربه عالی می کند. نوار تاج آل فاخر به لطف فناوری سیم پیچ توری پیشرفته خود، تجربه بی نظیری از بخار کردن مستقیم به ریه (DTL) را ارائه می دهد. شارژ سریع Type-C آن باعث می شود زمان کمتری بین جلسات از کار بیفتد و سبک زیبای آن را تکمیل کند. با ظرفیت قابل توجهی از مایع الکترونیکی 22 میلی لیتری، لذت طولانی مدت را بدون دردسر پر کردن مکرر تضمین می کند. صفحه نمایش LED روشن دستگاه شما را مطلع و تحت کنترل نگه می دارد و در عین حال قابلیت استفاده را بهبود می بخشد و از عملکرد قابل اعتماد بخار اطمینان می دهد. ابرهای غنی یا پروفایل های طعم قدرتمند، هوس چه چیزی دارید؟ بار تاج الفاخر هر بار آنچه را که می خواهید ارائه می دهد. با Al Fakher Crown Bar 15000 Puffs Pro Max آینده بخارپزی را در آغوش بگیرید. این ابزار بیش از یک ابزار ساده، دعوتی است برای کشف اوج لذت از بخار، بر اساس فناوری پیشرفته و طراحی شده برای علاقه مندانی که از دستگاه بخارساز خود انتظاری کمتر از بهترین ها ندارند.

معرفی ویژگی های اضافی Crown Bar 15000 PUFFS PRO MAX توسط الفاخر:

Crown Bar 15000 Puffs Pro Max توسط Al Fakher با بسیاری از ویژگی‌های پیشرفته خود، مطمئناً تجربه بخارپزی شما را بهبود می‌بخشد. اساساً، فناوری سیم پیچ مش پیشرفته از ضربه های خشک ناخوشایند در حین استفاده جلوگیری می کند و از توزیع یکنواخت طعم و تولید بخار صاف اطمینان می دهد. ویژگی‌های شارژ سریع Type-C این دستگاه به کاهش زمان از کار افتادگی کمک می‌کند، بنابراین می‌توانید تا زمانی که می‌خواهید بخارپز کنید. تبخیر مستقیم به ریه (DTL) توسط Crown Bar پشتیبانی می‌شود و آن را برای علاقه‌مندانی که ابرهای بزرگ و بخار خوش طعم می‌خواهند ایده‌آل می‌کند. DTL vaping یک تجربه کامل و هیجان انگیز ایجاد می کند. این محصول با ذائقه‌های مختلف طراحی شده است، این محصول در نسخه 5 میلی‌گرم/0.5 درصد نیکوتین عرضه می‌شود و برای کسانی که چیزی شیرین یا قوی‌تر می‌خواهند ارائه می‌شود. ظرفیت بزرگ مایع الکترونیکی 22 میلی لیتری Crown Bar به این معنی است که می توانید از جلسات بخار طولانی تری بدون نیاز به شارژ مجدد مداوم لذت ببرید. همچنین با طیف گسترده ای از طعم ها مطابق با ترجیحات بخارپزی شما کاملاً مطابقت دارد. با Crown Bar 15000 Puffs Pro Max، می توانید نهایت نوآوری در بخارپز را تجربه کنید. فن آوری پیشرفته و طراحی متمرکز بر کاربر با هم ترکیب می شود تا لذتی بی نظیر را با هر پفکی ارائه دهد.

برای غوطه ور شدن در دنیای پر آب از AL FAKHER CROWN BAR 15000 PUFFS PRO MAX استفاده کنید:

با Al Fakher Crown Bar 15000 Puffs Pro Max بسیاری از طعم های خوش طعم و متنوع را کشف کنید. گزینه های زیادی با این خودکار یکبار مصرف شگفت انگیز وجود دارد که مطابق با هر ترجیحی باشد. طعم خنک توت های آبدار و خنکی یخی را در یخ بری بچشید، یا ترکیدن زغال اخته آبدار پیچیده شده در آدامس حبابدار شیرین در صمغ بلوبری را احساس کنید. یخ انگور فرنگی سیاه، جایی که توت سیاه غنی با حسی کاملاً خنک ترکیب می شود، برای دوستداران طعم جسورانه.

تجربه بهبودیافته بخارپزی غلاف تنباکو VIRGINIA JUUL 2 را کشف کنید:

به طور خاص برای کار با دستگاه بخارپز JUUL، که به دلیل قابل حمل بودن و اندازه کوچک خود شناخته شده است، طراحی شده است. 2 ژوئیه تنباکو ویرجینیا زیر JUUL 2 Virginia Tobacco یکی از محبوب ترین طعم دهنده ها در خط غلاف JUUL است. هدف آن تقلید طعم شناخته شده سیگارهای تنباکوی معمولی است و جایگزینی رضایت بخش را برای مصرف کنندگان فراهم می کند. این نوع غلاف یک پیشنهاد تبلیغاتی منحصربه‌فرد دارد: مشتریانی که 24 بسته خریداری می‌کنند، یک گجت JUUL رایگان دریافت می‌کنند، که تجربه بخارپزی را که به خوبی بررسی شده است، مقرون به صرفه‌تر می‌کند. حمل و نقل رایگان برای مشتریان در امارات متحده عربی در دسترس است و هر خرید این غلاف جایگزین JUUL 2 را راحت می کند. هر غلاف دارای ظرفیت 1.2 میلی لیتر و یک سیم پیچ 1.2 اهم برای کار یکپارچه با JUUL Starter Kit 2 است. غلاف ها می توانند هر کدام حدود 600 پاف ارائه دهند. تنباکو JUUL 2 ویرجینیا با ترکیب عملکرد با طعم متمایز که آن را در بین بخارپزها در سراسر جهان محبوب کرده است، دوز قوی نیکوتین (18 میلی گرم) را ارائه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید