سازگاری لئو ثور – اخبار وبلاگ


در اینجا قصد داریم در مورد سازگاری زندگی عاشقانه برج ثور و لئو صحبت کنیم. بیایید با سازگاری آنها شروع کنیم. آ ماشین حساب عشق همچنین به تجزیه و تحلیل سازگاری بین دو نفر کمک می کند.

روابط جنسی بین این دو علامت عالی نخواهد بود. در واقع، رنج می برد. این به این دلیل است که هر دو برج ثور و لئو دوست دارند که مورد محبت قرار گیرند و لئو نیز دوست دارد به آنها خدمت شود. بنابراین تصمیم گیری در مورد اینکه چه کسی در صدر خواهد بود، سخت خواهد بود. زندگی جنسی آنها بیشتر اوقات مانند یک جنگ بود زیرا هر دو برای لذت و خواسته های خود می جنگیدند.

بنابراین، هر دو باید هویت جنسی خود را درک کنند و بدانند چگونه خود را ارضا کنند. اگر برج ثور با لئو سازگار باشد، این کار موثر خواهد بود و لئو در ازای آن، هیجان را بین آنها به ارمغان خواهد آورد. فرم پیش بینی طالع بینی رایگان astroved.com را بررسی کنید

برج ثور و لئو اعتماد

برای هر دو علامت صداقت مهمترین چیز است و آنها می دانند که اساس هر رابطه ای است. هنگامی که آنها عاشق می شوند، به هم می چسبند. خیانت چیزی است که در دنیای آنها وجود ندارد. هنگامی که آنها نیاز به جدا شدن دارند، آنها به یکدیگر برخورد می کنند و مانند بزرگسالان از هم جدا می شوند.

اما اگر یکی از آنها عادت به تقلب داشته باشد یا در گذشته این کار را انجام داده باشد، احتمال ادامه این رفتار وجود دارد. اگر مشکلات رفتاری بین آنها وجود داشته باشد، هر دو فقط ناامید می شوند زیرا تغییر چیزی است که این نشانه ها دوست ندارند.

ارتباط برج ثور و لئو

هر دو نشانه‌های سختی هستند که در آن ثور می‌تواند لجباز شود و لئو به نفس خود می‌چسبد. آنها اعتقادات خود را دارند و هر چقدر هم که بحث احمقانه باشد، از آنها عدول نمی کنند. اگر هیچ یک از آنها بر سر چیزی توافق نمی کردند، در ارتباطات آنها پیچیدگی های زیادی ایجاد می شد.

هر دوی آنها به فردی کمتر سفت و سخت و انعطاف پذیر برای سازگاری نیاز دارند. اما اگر این دو به اندازه کافی احساسات داشته باشند و اگر واقعاً یکدیگر را دوست داشته باشند، این رابطه کار خواهد کرد و آنها تنظیمات را پیدا خواهند کرد. سیاره های حاکم آنها زهره و خورشید به عشق آنها کمک می کند تا زنده بماند زیرا هر دو سیاره آنها را به هم نزدیک می کنند و گرما را فراهم می کنند.

احساسات برج ثور و لئو

برج ثور از احساسات به عنوان یک نشانه احساسی قدردانی می کند. لئو اما یک نشانه پرشور است که عشق را ساطع می کند و باعث می شود مردم عاشق آنها شوند. با این حال، این دو نشانه به سختی با یکدیگر ارتباط دارند. احتمال اینکه آنها عاشق یکدیگر شوند نادر است. برج ثور می تواند از احساسات سایر علائم زودیاک کمتر خوش شانس حمایت کند. به همین ترتیب، لئو می تواند عشق خود را به سایر علائم زودیاک منتقل کند، اما نه به برج ثور.

هر دو در دنیای خود زندگی خواهند کرد زیرا ارزش های مشترکی ندارند و هر دو نشانه های خشونت آمیز هستند. بنابراین حتی ایجاد یک دوستی در مورد برج ثور و لئو دشوار است. حتی اگر به نحوی متحد شوند، همیشه مشکلات وجود دارد. شما همیشه می توانید از ماشین حساب عشق استفاده کنید و بفهمید که آیا این رابطه کار می کند یا خیر.

برج ثور و لئو ارزش دارند

تقریباً هیچ ارزشی برای اشتراک گذاری با هم باقی نمی ماند. هر دو نشانه ارزش های زندگی متفاوتی دارند. برج ثور برای چیزهای مادی و امنیت مالی ارزش قائل است. لئو به همه چیزهای براق، شادی، زیبایی و شجاعت اهمیت می دهد.

برج ثور دوست دارد در دنیا زندگی کند، چرا لئو نمی فهمد. برای یک برج ثور، لئو مانند فردی بدون عمق به نظر می رسد. برج ثور افرادی را که فاقد مواد هستند جالب نمی‌بیند، و لئو، برج ثور را جذاب نمی‌بیند، زیرا آنها هرگز برای به اشتراک گذاشتن چیزی عمیق باز نمی‌شوند.

فعالیت های مشترک ثور و لئو

آنها می توانند با هم در آغوش بگیرند، بخورند و بخوابند. برج ثور دوست دارد وقتی بیرون باران می بارد یک کاناپه پیدا کند و در مکانی دنج بنشیند. لئو طرفدار خواب است، زیرا لئو 20 ساعت در روز می خوابد. با این حال، زمانی که برج ثور عاشقانه می شود و لئو به خواب می رود، ممکن است مشکل ایجاد شود.

علاوه بر این، وقتی بیرون می روند، مثلاً به یک رستوران شیک، از همراهی یکدیگر لذت خواهند برد. در اینجا، لئو یک شخصیت جوانمرد خواهد بود و برج ثور از بهترین غذا لذت می برد.

اگر برج ثور طبیعت سرسخت خود را رها کند و لئو منیت خود را رها کند، این دو می توانند با هم رابطه برقرار کنند. در غیر این صورت به سادگی غیرممکن است.

خلاصه

لئو و برج ثور نشانه های ثابتی هستند و هر دو ماهیت بسیار متفاوتی دارند. این امر فضای کمتری برای انعطاف باقی می گذارد و بنابراین مشکلات زیادی در رابطه ایجاد می شود. این دو نشانه در صورت کمبود عشق و درک می توانند یکدیگر را به چالش بکشند.

اگر آنها اصول مردانه و زنانه خود را متعادل کنند، در این صورت روابط ممکن است و می توانند از زندگی جنسی و روابط خود لذت ببرند.

همچنین می توانید از ماشین حساب عشق استفاده کنید و امتیاز سازگاری خود را بر اساس تاریخ تولد خود پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید