آیا برادران پاسپورت خوشحال هستند؟


یک مزیت بزرگ برای پاسپورت برادر این است که آنها همیشه با افرادی از فرهنگ های مختلف ملاقات می کنند و زیاد سفر می کنند.

برادران پاسپورت قبل از تصمیم گیری در مورد یکی که واقعا دوست دارند و می خواهند دنبال کنند، دائماً با زنان جدید ملاقات می کنند. برای شما بچه‌هایی که نمی‌دانید برادران پاسپورت چه کسانی هستند، وقت آن رسیده است که بفهمید.

برادران پاسپورت مردانی هستند که تصمیم گرفته اند به طور کامل آشنایی با دنیای غرب را کنار بگذارند و سفر یا مهاجرت به آسیا یا آمریکای جنوبی را برای یافتن همسر خود انتخاب کنند. اکثر این برادران پاسپورت به دنبال سفر به تایلند و فیلیپین هستند. آنها به دنبال زنانی هستند که به ارزش های سنتی پایبند باشند و به آنها وفادار باشند و تا حد زیادی تحت تأثیر رسانه های اجتماعی مدرن قرار نگیرند.

آنها مشکلات دوستیابی در کشورشان را مقصر می دانند و ادعا می کنند که ملاقات با زنان در غرب فقط اتلاف وقت است. برای آنها، زنان فقط به یافتن مردانی علاقه مند هستند که بتوانند از نظر مالی آنها را حمایت کنند، بازی کنند یا فقط نمی دانند چه می خواهند. این به صورت شخصی و در برنامه های دوستیابی اتفاق می افتد.

ظاهراً برخی از این برادران پاسپورت نه تنها در خارج از کشور جفت پیدا کرده اند، بلکه تصمیم گرفته اند در آنجا مستقر شوند و ایالات متحده (و اروپا) را ترک کنند. برخی دیگر ترجیح می دهند دوست دختر/همسر خود را با ویزای نامزدی به خانه بیاورند.

ویدیوهای زیادی از این برادران پاسپورت در TikTok ظاهر می‌شود، جایی که این بچه‌ها اوقات خوبی را سپری می‌کنند، شاد و خندان، که در خانه تجربه نکرده‌اند.

آنها در ویدیوهای خود ذکر می کنند که قرار ملاقات در وطن خود هزاران دلار برای آنها هزینه خواهد داشت و احتمال اتلاف وقت و ناامیدی زیاد است. بنابراین، برای کسری از سرمایه گذاری، آنها می توانند به آسیا سفر کنند و به معنای واقعی کلمه احساس سلطنت کنند. هزینه زندگی در آسیا بسیار کمتر از اروپا یا ایالات متحده است و زنان محلی مردان خارجی را ترجیح می دهند.

با گذشت زمان بیشتر و بیشتر از این برادران پاسپورت خواهیم شنید، اما یک چیز مسلم است. این جنبش در حال رشد است.

دیدگاهتان را بنویسید