جادوی فصل خارج از فصل را در جنوب فرانسه کشف کنید


جنوب فرانسه که به‌خاطر سواحل آفتاب‌گرفته و فستیوال‌های تابستانی پر زرق و برق خود شناخته می‌شود، در خارج از فصل به بهشتی کاملاً متفاوت تبدیل می‌شود. در واقع، در اوایل قرن بیستم، فصل اوج گردشگران (با توجه به هوای معتدل و ساعات آفتابی) بود. از نمایش اسب‌ها گرفته تا کارناوال‌های پر جنب و جوش، این منطقه رویدادهای متنوعی را ارائه می‌کند که بازدیدکنندگان را در خارج از ماه‌های گردشگری سنتی خوشحال می‌کند. در اینجا ما پنج مورد از جادویی ترین رویدادهای خارج از فصل را بررسی می کنیم: شور شوال در آوینیون، جشنواره فلامنکو در نیم، جشنواره بین المللی هنر سیرک در مونت کارلو، کارناوال در نیس، جشنواره مردی گراس و جشنواره میموسا در تانرون.

1. فستیوال اسب Cheval Passion، آوینیون

در ژانویه هر سال، آوینیون با جشنواره شور شوال به کانون برتری سوارکاری تبدیل می شود. این رویداد دوستداران اسب را از سراسر جهان به خود جذب می کند و نمایشی چشمگیر از هنر سوارکاری و سوارکاری را ارائه می دهد. این جشنواره که در پارک دو نمایشگاه برگزار می شود، بیش از 1200 اسب و رویدادهای مختلف از جمله درساژ، پرش با نمایش و سوارکاری غربی را به نمایش می گذارد.

نقطه برجسته Cheval Passion “Nuit des Créations” است، یک نمایش شبانه هیجان انگیز که هنر را با موسیقی، نور و رقص ترکیب می کند. این عملکرد مسحور کننده را می توان با Cirque du Soleil مقایسه کرد، اما با پیچ و تاب سوارکاری مشخص. بازدیدکنندگان همچنین می‌توانند منطقه وسیع نمایشگاهی را که در آن می‌توانید همه چیز از وسایل سواری گرفته تا محصولات صنایع دستی را بیابید، کشف کنید. چه یک سوارکاری جدی یا فقط یک عاشق اسب باشید، Cheval Passion تجربه ای فراموش نشدنی را ارائه می دهد.

2. جشنواره فلامنکو، نیم

در پایان ژانویه، شهر روم باستان نیمز با ریتم های آتشین و روح آتشین جشنواره فلامنکو زنده می شود. این رویداد میراث فرهنگی غنی فلامنکو را با اجرای برخی از مشهورترین رقصندگان، خوانندگان و گیتاریست های جهان جشن می گیرد. این جشنواره با برگزاری رویدادهایی در مکان های تاریخی مختلف، از جمله آمفی تئاتر باشکوه رومی، نیمس را به مرکز فرهنگ اندلس تبدیل می کند.

تماشاگران جشنواره می توانند در کارگاه های آموزشی فلامنکو و گیتار، نمایش فیلم ها و نمایشگاه های هنری شرکت کنند که تاریخچه و تکامل این هنر پر جنب و جوش را بررسی می کنند. جشنواره فلامنکو چیزی بیش از یک سری اجراهاست. یک تجربه فرهنگی فراگیر است که شما را به تجربه احساسات هیجان انگیز فلامنکو دعوت می کند.

3. جشنواره بین المللی هنر سیرک در مونت کارلو

ژانویه همچنین شاهد آغاز جشنواره بین المللی هنرهای سیرک در مونت کارلو، یکی از معتبرترین رویدادهای سیرک در جهان است. این جشنواره که توسط شاهزاده رینیر سوم در سال 1974 تأسیس شد، بهترین بازیگران سیرک از سراسر جهان را به نمایش می گذارد که برای دریافت جایزه دلقک طلایی رقابت می کنند. در این فستیوال که زیر نظر Chapito de Fontvieille بزرگ برگزار می‌شود، آکروبات‌ها، دلقک‌ها، شعبده بازان و مربیان حیوانات در اوج توانایی‌های خود اجرا می‌کنند.

این جشنواره به دلیل استانداردهای بالا و اجراهای با کیفیت بسیار مشهور است. این فرصتی بی نظیر برای دیدن بهترین استعدادهای سیرک جهان در محیطی پر زرق و برق و مجلل است. جشنواره بین‌المللی هنر سیرک مونت کارلو جشنی از صنعت‌گری، خلاقیت و سنت است که آن را به یک رویداد ضروری برای طرفداران سیرک و خانواده‌ها تبدیل می‌کند.

4. یک کارناوال خوب Mardi Gras

یکی از مشهورترین رویدادهای خارج از فصل در جنوب فرانسه، کارناوال Nice Mardi Gras است که در فوریه برگزار می شود. قدمت این کارناوال تاریخی به قرن سیزدهم برمی گردد و یکی از بزرگ ترین و رنگارنگ ترین کارناوال های اروپا است. خیابان‌های نیس با رژه‌ها، راهپیمایی‌های مفصل، مجریان لباس و موسیقی زنده شدند.

نقطه برجسته کارناوال نبرد گل ها (Bataille de Fleurs) است، یک رژه منحصر به فرد که در آن اجراکنندگان روی قایق های پوشیده از گل هزاران گل را به میان جمعیت جشن پرتاب می کنند. هر سال، کارناوال موضوع جدیدی را اتخاذ می کند، که الهام بخش ایجاد کارناوال ها و لباس های فوق العاده است. کارناوال Nice Mardi Gras جشن شادی است که روح ریویرا فرانسه را منعکس می کند، جشنی برای حواس و تجربه ای فراموش نشدنی برای همه سنین ارائه می دهد.

5. جشنواره میموزا، Tanneron

همانطور که زمستان جای خود را به اوایل بهار می دهد، تپه های Tanneron پوشیده از دریایی از گل های زرد برای جشنواره Mimosa است. این جشنواره که در ماه فوریه برگزار می شود، گل معطر و پر جنب و جوش میموزا را که به وفور در منطقه شکوفا می شود، جشن می گیرد. Tanneron که در قلب بزرگترین جنگل میموزای اروپا قرار دارد، مقصدی زیبا برای دوستداران طبیعت و عکاسان است.

این جشنواره شامل پیاده‌روی با راهنما در جنگل‌های میموزا، کارگاه‌های گل‌آرایی و رژه تعطیلات با وسایل سواری با موضوع میموزا است. بازدیدکنندگان همچنین می توانند از صنایع دستی محلی، غرفه های غذا و موسیقی زنده لذت ببرند که به فضای جشن می افزاید. جشنواره میموزا یک جشن شگفت انگیز از زیبایی طبیعت است که آرامشی آرام و رنگارنگ از بلوز زمستانی ارائه می دهد.

کجا بماند

Haute Vue یک خانه تعطیلات لوکس بزرگ در مونتارو با منظره پانوراما، استخر بی نهایت، Wi-Fi فوق العاده سریع و تهویه مطبوع مدرن است. این ویلا نزدیک به دهکده های زیبای پروونس و در دسترس آسان به سواحل و جاذبه های درخشان کوت دازور قرار دارد. صاحبان یک وبلاگ مسافرتی در مورد رویدادهای پروونس و ایده هایی برای انجام کارهایی که باید در ریویرای فرانسه انجام دهید راه اندازی می کنند. از جمله جاذبه ها، فعالیت ها و سفرهای یک روزه پیشنهادی.

افکار نهایی

جنوب فرانسه مجموعه ای غنی از رویدادهای خارج از فصل را ارائه می دهد که میراث فرهنگی متنوع و زیبایی طبیعی منطقه را برجسته می کند. از ظرافت سوارکاری Cheval Passion در آوینیون گرفته تا جشن های پر جنب و جوش کارناوال Nice Mardi Gras، چیزی برای همه وجود دارد. جذابیت و جذابیت این رویدادهای منحصر به فرد را در آغوش بگیرید و جنبه متفاوتی از جنوب فرانسه را کشف کنید که در خارج از فصل اوج گردشگری به همان اندازه می درخشد.

دیدگاهتان را بنویسید