عدم علاقه بن افلک به DCU


بن افلک در DCU جیمز گان حضور نخواهد داشت و سابقه وحشتناک او با دی سی در سال های اخیر احتمالاً دلیل بزرگی است.

جیمز گان به‌عنوان رئیس بخش خلاقیت استودیو دی‌سی، می‌خواهد برنامه‌ای برای چگونگی استفاده از ابرقهرمان‌های مختلف DC به روش‌های مختلف طراحی کند. چندین فیلمساز دیگر از سبک خود برای زنده کردن این شخصیت ها استفاده خواهند کرد. برخی از طرفداران از این که یکی از این فیلمسازان یک Caped Crusader نبوده است ناراحت خواهند شد.

عدم علاقه بن افلک به DCU

در اسنایدرورس، بن افلک نقش بروس وین/بتمن را بازی کرد. فلش آن نسخه از شوالیه تاریکی را به پایان می رساند، اما بسیاری از مردم امیدوار بودند که افلک از مهارت های کارگردانی خود برای یک فیلم آینده DCU استفاده کند. این بازیگر کاملاً این نظریه را رد کرده است و نمی‌خواهد هیچ ارتباطی با دنیای جیمز گان نداشته باشد. اگرچه این رد به نظر خشن به نظر می رسد، اما وقتی به تاریخچه بن افلک با فیلم های ابرقهرمانی دی سی فکر می کنید بسیار منطقی است.

بن افلک با جیمز گان درگیر نخواهد شد

برخی از طرفداران فکر می‌کردند که با وجود اینکه بن افلک دیگر نقش بتمن را بازی نمی‌کند، ممکن است در آینده به‌عنوان یک فیلمساز همچنان بخشی از دنیای بزرگ‌تر DC باشد. به هر حال این بازیگر کارگردان خوبی هم هست که چندین فیلم پرمخاطب کار کرده است. مردم فکر می کردند که او ممکن است بخشی از راه اندازی مجدد DCU بتمن باشد و حتی ممکن است از ایده هایی از فیلم انفرادی بتمن ساخته نشده او استفاده کنند. با این حال، این نظریه فقط بر اساس علاقه جیمز گان به یک بازیگر قدیمی نبود. او افراد با استعداد زیادی را گرد هم آورد تا دنیای دی سی را ترسیم کنند.

جیمز منگولد تقریباً در فیلم Swamp Thing حضور خواهد داشت و شایعاتی مبنی بر حضور چندین نام بزرگ دیگر در فیلم های دیگر وجود دارد. افزودن افلک به این ترکیب، DCU را به عنوان دنیای مشترک مولف تثبیت می‌کند و ثابت می‌کند که این تنها مجموعه‌ای از فیلم‌های قابل تعویض نخواهد بود. این اتفاق نمی افتد زیرا افلک گفته است که دیگر بخشی از دنیای DC نخواهد بود. این بازیگر در مصاحبه ای با هالیوود ریپورتر گفت: “من هرگز و هیچ وقت کاری برای جیمز گان دی سی کارگردانی نمی کنم.” سخنان او نشان می داد که او علاقه ای ندارد، که با توجه به پیشینه سازنده قابل درک است.


دیدگاهتان را بنویسید