در طول فروش اخیر، می‌توانید با خرید یکی از آن‌ها، در عرشه استیم صرفه‌جویی کنید


Valve Steam Deck اکنون برای خرید در دسترس است و اولین محصول در طول عمر یک ساله آن است. به عنوان بخشی از تبلیغات جاری Steam Sale، Steam Deck در حال حاضر با تخفیف 10 درصدی در همه مدل‌هایش به فروش می‌رسد.

در طول فروش اخیر، می‌توانید با خرید One_ در Steam Deck صرفه‌جویی کنید

ارزان‌ترین مدل، که شامل یک SSD 64 گیگابایتی eMMC است، 359.10 دلار قیمت دارد. این نشان دهنده کاهش MSRP اولیه 399.99 دلار است. نسخه بعدی دارای 256 گیگابایت SSD NVMe است، در حالی که مدل بالاترین دارای فضای ذخیره سازی 512 گیگابایت NVMe SSD است. آنها را می توان به ترتیب با قیمت 476.10 دلار و 584.10 دلار خریداری کرد.

زمانی که Steam Deck سفارش داده می شود، Valve تخمین می زند که ظرف یک تا دو هفته وارد بازار شود. طبق برخوردهای قبلی، ظرف یک هفته اول پس از ثبت سفارش وارد شد. با این حال، بسیار به مکانی که در آن هستید بستگی دارد.

با فروش اخیر، می توانید یک دک بخار برای یک دیسکو بخرید nt_

Steam Deck از زمانی که برای اولین بار در دسترس قرار گرفت، جایگاه خود را در صدر لیست های فروش حفظ کرده است. حتی با وجود اینکه پرهزینه ترین مورد در لیست است، این مورد است.

اگر می خواهید Steam Deck بخرید، می توانید این کار را مستقیماً از طریق فروشگاه Steam انجام دهید. اگر در حال حاضر صاحب یک Steam Deck هستید و قصد خرید یک داک را دارید، باید توجه داشته باشید که داک رسمی در فروش Steam Deck گنجانده نشده است.


دیدگاهتان را بنویسید