تام کروز پس از نمایش انحصاری فیلم «فلش» را به هیجان می‌آورد: تماشای آن برای طرفداران دی سی


دیوید زاسلاو، مدیر عامل شرکت برادران وارنر دیسکاوری، با تام کروز صحبت کرد که منجر به نمایش خصوصی کروز در خانه او در بورلی هیلز شد.

فیلم ابرقهرمانی The Flash در تاریخ 16 ژوئن اکران می شود و چند ماهی است که ساخته شده و قفل شده است. در داخل استودیو، طرفداران زیادی دارد، از جمله رئیس جدید دی سی، جیمز گان، که گفت این فیلم “احتمالاً یکی از بهترین فیلم های ابرقهرمانی ساخته شده است.”

در حال حاضر، تام کروز بازیگر، ستاره و محافظ فیلم در خارج از استودیو از طرفداران آن است.

تام کروز پس از اکران انحصاری فیلم «فلش» را که باید برای طرفداران دی سی تماشا کنند رای می کند.

هالیوود ریپورتر می‌گوید که منابع می‌گویند کروز این فیلم را دیده و آن‌قدر آن را دوست داشته است که با کارگردان، اندی موشیتی، تماس گرفت تا درباره آن صحبت کند.

چندین منبع می گویند که کروز در پایان ماه فوریه با دیوید زاسلاو، مدیر عامل شرکت برادران وارنر دیسکاوری ملاقات کرد. در طول جلسه، غول به کروز گفت که فیلم چقدر عالی بود. کروز آنقدر علاقه مند بود که بخواهد آن را ببیند. زاسلاو این درخواست را پذیرفت و یک نسخه از فیلم برای کروز ارسال شد.

اما یک خودی می گوید که این چیزی بیش از یک پیام ساده بود. یکی از کارگران وارنر فلش را به خانه کروز در بورلی هیلز آورد و تا زمانی که تماشای آن بازیگر تمام شد در آنجا ماند. اینکه آیا کروز آن را روی یک دستگاه دیجیتال تماشا کرده است یا یک فیلم هنوز مشخص است. وقتی کروز تمام شد، فیلم را به یک پیام رسان داد و او آن را به استودیو برگرداند.

کروز از آنچه دید آنقدر تحت تأثیر قرار گرفت که بلافاصله با موشیتی تماس گرفت. کارگردان یک تماس ناگهانی دریافت کرد. خودی ها می گویند کروز فیلم را دوست داشت و گفت: “فلش هر چیزی است که در یک فیلم می خواهید” و “این همان فیلمی است که ما در حال حاضر به آن نیاز داریم.”

کروز به خاطر فداکاری اش به تئاتر پول زیادی دریافت کرده است. مردم می گویند که سهم او از Maverick برای او 100 میلیون دلار درآمد داشته است.

ازرا میلر در سریال The Flash نقش رد اسپیدستر را بازی می کند. مایکل کیتون در نقش بتمن بازگشته است و میلر مسئولیت بقیه بازیگران را بر عهده دارد. بن افلک نیز می تواند به بازی در نقش بتمن بازگردد.

این فیلم مدت زیادی طول کشیده تا به اکران بزرگ برسد. تغییرات زیادی در کارگردانان صورت گرفته است، اما میلر تمام مدت در پروژه باقی مانده است. در سال‌های اخیر، میلر مشکلات شخصی داشته است که ساختن فیلم و عرضه آن به عموم را برای او سخت کرده است.

اما راه طولانی تقریباً به پایان رسیده است. وارنرز آنقدر به آن فکر می‌کند که تقریباً دو ماه قبل از اکران در سینماها، کل فیلم را در ماه آوریل در CinemaCon به صاحبان سینما نشان می‌دهد.

کروز در سال‌های اخیر به یک محرک برای سینما و تئاتر تبدیل شده است. استیون اسپیلبرگ در ضیافت ناهار آکادمی به این بازیگر گفت: “شما خر هالیوود را نجات دادید و ممکن بود توزیع تئاتر را نجات دهید.” او در مورد چگونگی مبارزه کروز برای حفظ فیلم Top Gun: Maverick در سینماها به جای سرویس های استریم صحبت می کرد. این به فیلم کمک کرد تا 1.49 میلیارد دلار بسازد و به مردم کمک کرد تا بهار و تابستان گذشته به فیلم بازگردند.

و در سال 2020، زمانی که همه‌گیری در بدترین حالت خود قرار داشت، ویدیویی از این بازیگر که در حال رانندگی در لندن برای دیدن فیلم Tenet کریستوفر نولان بود، در فضای مجازی پخش شد. “من آن را دوست داشتم!” به لطف نقدهای مشتاقانه اش در میان طرفداران فیلم در شبکه های اجتماعی تبدیل به میم شده است.


دیدگاهتان را بنویسید